Etiket Arşivi: tatlıalem

TatLiALem Sohbet in Adresi

TatLiALem Sohbet in Adresi

Güvenli Sohbet in Adresini sizlerle paylaşıyorum. Sobetin güzelliği sohbet helede bir zevliyseTatLiALemlere alır götürür. Sohbet in Adresi Chat nedir? Chat ingilizce kökenli bir sözcüktür. Türkçe karşılığı Sohbet muhabbet ve dialog anlamlarına gelmektedir. TatLiALem sunucumuz dostluk ve sohbet platformu olarak keyif verici vazgeçilmez bir sunucu olmuştur. TatLiALem.Net hem irc platformu hem de web platformu olarak farklı tercihlerde bulunan kullanıcılara iki ayrı ... Devamını Oku »

Sohbet Diyarı TatlıAlem

Sohbet Diyarı TatlıAlem

Sohbet Diyarı TatlıAlem Sohbet Diyarı TatlıAlem sizlere gerçekle, hayal arası bir sohbet ve irc ortamı hazırladı. Bütün bu yazıyı okuyan sohbet ve chat seven arkadaşlarımıza sevgiler ve saygılar sizlerle olsun. Yazımıza başlamadan önce, Dünyanın her köşesinden internet bağlantısı ve pc nin olduğu her yerde, internetin ulaştığı tüm heryere ve sohbet gönül dostları, yeni arkadaşlıklar, güzel ilişkiler, kalpten muhabbet edeceğiniz, seviyeli ... Devamını Oku »

TatliAlem Bir Yeniliktir

TatliAlem Bir Yeniliktir.         TatliAlem Bir Yeniliktir diyoruz ve sizlere kısaca tanıtacak olursak         TatlıAlem Kimdir? Türkiye genelinde ve dünya genelinde, Bir çok SOHBET veya CHAT sitelerinin olduğunu, hemen hemen herkes biliyordur. Bu gibi sitelerden nasıl bir dostluğun, arkadaşlığın veya birlikteliklerin çıkıcağını hiç kimse girip görmeden bilemez.  İşte bizde tam bu konuda siz sevgili arkadaşlarımıza ... Devamını Oku »