Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Hıyar Olmanı Bile Seviyorum
Hıyar Olmanı Bile Seviyorum

Hıyar Olmanı Bile Seviyorum

Hıyar Olmanı Bile Seviyorum

Sanal denilen sohbet ortamlarında sosyal paylaşım sitelerinde bir çok insan görmeden tanımadan sadece yazışarak bir birlerine aşık olurlar. Yazıyı yazana aşık olur aslında bilmeden tanımadan. Sanal denilen dünyayı o yazıları yazan, insanlar oluşturur istemeden aslında. Sanal gerçeğini yaşatır aslında. Hıyar Olmanı Bile Seviyorum başlıklı sohbet yazımızda bir sanal aşkın yaşattığı duyguları az mizahi anlatmış arkadaşımız. biraz şiirsel biraz mizah birazda sohbet muhabbet havası

Sanalda Görmeden Yaşanan Aşklar

Seni görmeden sevdim, insan görmeden aşık olabilirmi? sevebilirmi? ben Sevdim aşık oldum. Diyorsun ya neyimi sevdin? inan bende bilmiyorum. Farkında Olmadan çok uzun süre önce Sevmişim seni, seçemedim aşık olacağım adamı, Sen Seçebildin mi aşık olacağın kişiyi?

Sen sağım, Sen Solum, sen içim, sen dışım, sen yalanım, sen gerçeğim, sen hayatım, sen rüyalarım, her yanımda her iliğimde sen varsın bu kadar mı sever insan? bu kadarmı özler? çok seviyorum, çok özlüyorum, çok istiyorum, bir insan birini bu kadarmı çok ister? istiyormuş.!

İnanmazdım senden önce bu duygulara, inanmazdım aşka, inanmazdım sevdaya, Şimdi ise sana aşığım, Sana Sevdalıyım huysuz adam, sanki bir ben aşığım dünyada, bir ben seviyorum ve yine bir ben acı çekiyormuşum gibi hissediyorum.

Seni düşünmediğim acı çekmediğim bir saniyem yok aklımdan zihnimden hiç çıkmıyorsun, o kadar çok engel olmak istiyorum ki kendime, düşünmemek hayal etmemek için olmuyor,
insanlara verdiğim akıl bir bana işlemiyor söz konusu sen olunca, o akıllar o Nasihatler bir bende işlemiyor,
Ne yapmalıda bu durumdan kurtulmalı?

İnanıyorum desende Sevdiğine, ben kadar sevemezsin, ben kadar isteyemezsin diyorsun içinden hissediyorum. Bendeki yerin çok başka, seni ilmek ilmek işlemişim kalbime söküp atamadım
başaramadım, hiç bir güç seni içimden söküp atamadı atamazda.! Sen ne yaparsan yap seni sevmekten vazgeçemiyorum, bendeki seni yok edemiyorum.

Sen ilkbaharım, Sen Sonbaharım, Sen sevincim, Sen kederim,
Huysuzluğunu seviyorum, deli olmanı seviyorum, sinirlenmeni seviyorum, sakinleşmeni seviyorum, psikopatlığını seviyorum, manyaklığını seviyorum, hıyar olmanı bile seviyorum 🙂 Seni her halinle Seviyorum.

Seni Seviyorum

Sen bilemezsin ne çektiriyor,
Yokluğun bana Sevgilim
Bitmez sorular, Uzar geceler,
O düşünceler, üzüntüler.

Sen gençliğimin büyük parçası
Sen gençliğimin anlamı.
Biz neler neler yaşadık beraber,
Kalın bir roman kitap gibi.

Sen gittiğin an, çaresiz kalır,
Aklim karışır rahat edemem.
Moralim bozulur, canim sıkılır,
Sen bilemezsin daha neler.

Bak ne diyorum, gizlemiyorum,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an içimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum seviyorum.
Sensiz yasayamam, sensiz hiç olamam,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an içimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum seviyorum.

Rafet El Roman

Bir sanal Atasözü derki; sen olmadan hıyar olmaz, ben olmadan yoğurt olmaz, ortaya cacık çıkmaz.

Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.:))

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir Yorum

  1. Harika Bir Hikaye Olmuş Tşkler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*