Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Kaliteli Canlı Sohbet Odaları
Canlı Sohbet
Canlı Sohbet Odaları

Kaliteli Canlı Sohbet Odaları

Kaliteli Canlı Sohbet Odaları

4 yıl oldu ve bunca yıldır dünyanın her yerinde ki sohbet eden arkadaşlarımızı birbirleriyle canlı bir şekilde buluşturduk. Görüntülü olmasa da anlık sohbet altyapımızı barındırıyor olmamızla beraber, arkadaşlarımızın birbirleriyle birebir diyalog halinde olmalarını sağlıyoruz. Bunun için unreal sohbet altyapımızla anlık canlı muhabbet edebilme imkanını barındırıyor, siz kullanıcılarımıza keyifli dakikalar geçirmelerini sağlıyoruz. Yediden yetmişe her yaş kesiminden arkadaşlarımızla bu mekanı paylaşıyoruz. O kadar içli dışlı olduk ki sanki bir aile gibiyiz. Peki sizce biz neden görüntülü sohbet sitesi değiliz de sadece canlı yazısal sohbete ağırlık verdik?

Özellikle herkesimden arkadaşımız için oluşturduğumuz sohbet sitemizde görüntülü chat olmayışının nedeni mahremiyetine düşkün bayan yada erkek kullanıcılarımızın problem yaşamamalarına yönelik olan düşüncemizdir. Bilindiği üzere sitemizde kameralı sohbet odalarımız olsaydı insanların sitemize karşı bakış açısında ciddi problemler oluşabilirdi. Öyle diyorsunuz da açmasalar da olur cameralarını? der gibisiniz. Bu sorunun cevabı güvensizlik olarak nitelendirilebilir. Bazı arkadaşlarımızda internete bakış açısı farklıdır güvensizlik “acaba kameram kapalı olsa da beni birileri görüyor mudur” ” hesabım hacklenir mi? ” gibi düşünceler olabilir. Tabi bu gibi bir çok neden de var mesela ailesi olan kullanıcılar için çoluğunu çocuğunu, kısacası tüm özel hayatını kameradan görebilirler mi korkusu kullanıcılarımızı sarıyor elbette..

Diğer kesim arkadaşlarımız ( erkek ve kendine güvenen bayan arkadaşlarımız) için tabi ki kameralı sohbet iyi olurdu diyebiliriz. Ama çoğunluk güvenli ve kaliteli canlı sohbet amacı taşıdığı için sitemizi bu şekilde tasarladık. Canlı muhabbet sitemizde gerçek kullanıcılar anlık olarak birbirleriyle hem kanallarda hemde özellerde sohbet edebilirler. çeşitli yarışma kanallarımız ve radyo dj seçeneğimiz ile sitemizde tarifsiz keyif yaşayabilir. Gün içinde yaşadığınız tüm stresi ve boş vakitlerinizi sitemizde zaman geçirerek atabilir, değerlendirebilirsiniz. Canlı Sohbetin temel yapısında birebir gerçek kişiler yatar anlamı da budur. iki kişinin birebir sohbeti canlı sohbet olarak nitelendirilir. Sitemizde de bu standartların kameralı sohbet hariç diğer tüm temel yapılar mevcuttur. Aramıza katılmak çok kolay yukarıdaki Sohbet linkimize tıklamakla başlayabilir akabinde rumuz girerek tatlıalemin kapılarını aralayabilirsiniz.. Haydi Aramıza Katılın..

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*