Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Kullanıcıların Gözünden Sohbet Sitemiz
Kullanıcıların Gözünden Sohbet Sitemiz
Sohbet Sitemiz

Kullanıcıların Gözünden Sohbet Sitemiz

Kullanıcıların Gözünden Sohbet Sitemiz

Sohbet siteleri ve sohbet arkadaşlıkları anlatmakla bitmez gerçekten 8 yıldır sohbet sitelerinde yer alıyorum o kadar çok anım, o kadar çok arkadaşım var ki saymakla bitmez. Kimi zaman gerçekten gülmekten yerlere yatıyoruz, bazende sadece oturup birbirimize bakıyoruz. Tabi ki oradan birisi çıkıp gelene kadar siz hiç anlamadan o sıkıcı ortam birden gitmiş yerini kahkahalarla dolu bir sohbet sitesi almış. Tabi sohbet sitesi olur da kavgasız gürültüsüz olur mu? Asla olmaz illaki sohbet sitesinde iseniz kavga edecek birileri bulacaksınız. Bulmazsanız olmaz bu işin kuralı ve olmazsa olmazı durumda artık. Kimi zaman insanlar sizi kıskanacak, kimi zaman aşık olacaksınız, kimi zaman entrikalar göreceksiniz ama bunların hiç biri sizleri sohbet sitelerinden uzaklaştıramıyor, çünkü orası sizin bir yerde aileniz oluyor. Mesela ben her sohbet sitesine girdiğimde çirkini sitede görmek istiyorum çünkü çirkini gerçekten seviyorum hele birde validemiz var yaşı büyük olsa da siz inanmayın çocuktan farkı yoktur kendisinin. Hele de bir dj kadrosu var Allah’ım düşmanların başına yam yam gibiler. Hemen herkesle kavgaya hazırlar. Tabi mikrofon onlarda biraz korkmak lazım değil mi ama sonra yayındayken tüm sohbet sitesine sizi rezil edebilirler. Bunun için dikkatli olmak lazım arkadaşım. Dj deyince az biraz düşüneceksin sonra tartışmaya gireceksin.

Sohbet sitelerinde sohbet bazen öyle bir akıyor ki siz zamanı aklınızın ucuna dahi getirmiyorsunuz sonra kafayı bir kaldırıp saate baktığınızda anlıyorsunuz ki saat akmış gitmiş belki işe geç kaldınız, belki çok geç yatmak durumda kaldınız daha neler neler ben bir arkadaşımı bilirim sadece siteye gelmek için öğlen arasında çıkar internet kafeye gider bir saat öğlen arasını bizlerle geçirirdi. Sizler buna çılgınlık diyebilirsiniz ama çılgınlık değil işte bu gerçek. Sohbet siteleri çoğu zaman hastalık insanlar için şahsım için bağımlılık diyebilirim. Her ne kadar tanımasam da insanları onlar benim bir parçam olmuş durumdalar ve istesem de istemesem de sitedeki sohbet arkadaşlarımı düşünmeden yapamıyorum illaki onları düşünüyorum 1 gün veya 2 gün girmesem hemen internete sarılıyorum meraktan aklım uçuyor. Acaba ne yaptılar? Nasıllar kavga ettiler mi? Dövüştüler mi? Kim kime ne dedi? Hepsinin kaygısı gerçekten bazen beynimin yerinden çıkmasına neden oluyor. Uzun lafın kısası sohbet siteleri ve sohbet vaz geçilmez bir tutku.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*