Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Şiirler / O Sensin
tatlialem sohbet

O Sensin

O Sensin

Sohbette yaşanan gerçek duygu ve düşüncelerini en güzel anlatan O Sensin şiiri, tatlı sohbet dj si Alara tarafından yazılmış.

Alara’ sanal alemin en vefasızı na, en acımasızına mesaj var. Ne mesajı demeyin sevgilerin en güzelini kaybeden bir sevgi katiline yazılmış, sevgi mesajı adını ” O SEN sin” bıraktım. Buyurun okuyun. Sanal sohbet ortamlarda da seven, gerçek sevgisini HAK ETMEYEN SAHTE SEVGİLERE KURBAN EDECEK KADAR, dolu dolu yaşayan Alara’ dan sevgi mesajı.

O Sensin

Balımmm
Can parem
Gül goncam
Ahududum
Muuccks öpüyorum seni.
Fiber kablolar ın ucundaki bir nick bile kan taşıyan damar gibiymiş ……
klavyeden çıkan bir nokta sesmiş meğer duymasa da gözümüze
varlığını bilmekmiş meğer belli adreslerde görmek
meğer delice özlemekmiş kız üç beş kelimelik nicklerin kalp atışlarını duyamamak
zormuş be …… görmeden sevmek tanımadan canına can katmak
dokunmadan duyumsamak,
duyumsarken açlığını hissetmek,
varlık içinde yokluğunu sezinlemek zormuş.
Serzenişmiş hasretliğin
Kavuşamayınca öfkelenmekmiş ayrılığa
İsyan edememekmiş, özlem çekmek dağlara, haykırsan da çığlığını duyuramamakmış be gülüm!!
Özlemek hasret kalmak zormuş Validem
Çaresiz kaldığını hissetmek ama çaresiz olmadığını bilmekle aynıymış meğer
Bir girdap içinde varlığınla yokluğa sürüklenmekmiş
Görmek, bilmek, istemek, tatmak anlamsızmış
ben seni görmeden tatmadan, duymadan sevdim ya bu bile en doyumsuz hazmış meğer.
……
dur de artık bana
duramıyorum
yazmak istemesem de duramıyorum gül goncam
özlüyorum seni,
seviyorum demek istemiyorum sana biliyormusun
korkuyorum çünkü,
korkuyorum sevgimin seni üzmesinden, çok ama çok korkuyorum
ama duramıyorum işde
parmaklarım bana baş kaldırıyor sanki,
yüreğim isyan ediyor sanki, seni sana yazmadığım için
ne bunun adı …..
koyamıyorum
özlem mi?
hasret mi?
sevgi,mi?
ayrılık mı?
Yoksa içten içe sızlayan öfke mi?
Bilmiyorum.
Aslında bilmekte istemiyorum,
Emin olduğum tek şey var
o SEN sin
seni seviyorum gül goncam,
datlı dillim,
Rabbim bahtından güldürsün seni guzum.
Alla-hıma emanet ol…

Alara

Sanal ortamlarda bir sevginin bu kadar yoğun yaşanabileceğini hiç düşünmezdim. Sevgili Alara’ nın duyduğu sevgiyi, Özlemi, hasreti ve iyi dileklerini o kadar güzel anlatmış ki, bu güzel yazının başlığını yazılan mektubun İçinden bir dizi alarak oluşturdum. Bu güzel sözleri ancak ‘O Sensin” başlığıyla bütünleştireceğimi  düşündüm. İnsanların birbirini görmeden sadece fiber kablolar ın ucunda tanıdığı bir Nicke bu kadar güzel sevgi beslemesi, sevgisini de böyle güzel dile getirmesi, beni oldukça duygulandırdı. Aslında bu şekilde güzel anlatılabilen bir sevgiye nasıl bir makale yazılır onu bile bulmakta güçlük çektim. Ne yazacağımı hangi kelimeleri kullanacağımı bir türlü bulamadım. Olduğu kadarıyla bu sevgiyi açıklayacak bir şeyler karalamaya çalıştım. Aslında kendimde biliyorum bu duyguyu çok yakından hissettim.

Hiç Tanımadığım bilmediğim insanlar için gözyaşı döktüm, o kadar ki günlerce hasta yatacak kadar ayrılıkları beni sarstı, Ayrılık Aman Ayrılık Hani deriz ya: ölse mezarı belli olur, kayıp Herşeyden zor.
Işte bu cümle benim yaşadığım Sibel kabloların ötesinde Sevgi beslediğim, evladımın yerine koyduğum, güzel insan dediğim, hani anne dediği zaman sesinin tonunda Sevgisini hissettiğim, hani kendi Doğurdun evlatlarla dilek tuttum, bütün samimi duygularla sevdiğin birini kaybetmek, beni de oldukça üzdü. Şiirler yazdım adına, şarkılar dinledim Onu hatırlatan. Dedim ya sanalda olsa sevgi. Belki hiç kimsenin yaşamadığı en büyük sevgiyi de, en büyük acıyı da sürer kabloların ucundan Merhaba diyen biri Nick için hissettim. Sanal ortamda tanıdığımız nicklerin bizlerden kilometrelerce ötede bilgisayarın başında oturup Tuşlara basa nın bir insan olduğunu, Onunda duygularının ve hislerini ne olduğunu, Sonuçta sanalda olsa görmesekte, bilmesekte bize yazarım, ya da bizim kandırdığımız nickin insan olduğunu Aklımızdan çıkarmayalım.
Alara` cım bu güzel Yazın için çok teşekkür ediyorum. Yayınlamakla yayınlamamak arasında tereddüt ettiğim fakat sonunda yayınlama kararı aldım, insani duygularını en güzel şekilde ifade ettiğim, Muks Öpüyorum Seni Sevgi mesajını tatlialem sayfamızda yayınladım. Sanal ortamda tanıdığım, derinlikleriyle boşvermişlikleri ile ünlü, Özünde Dünya iyisi, dünya tatlısı, sevgilerini ve öfkelerini, yalansız yaşayan Seni öpüyorum. Senin deyiminle: Hadi ben gidiyorum, Sizi en güzel yerinizden, gönlünden öpüyorum. bir kez daha teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*