Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Özlem Sohbet Çirkinliği
tatlialem sohbet

Özlem Sohbet Çirkinliği

Özlem Sohbet Çirkinliği

Özlem Sohbet Odaları Çirkinliği başlığına adı geçen bu site web sayfasında “tatli alem Sohbet Odaları“ başlığıyla tatlialem de yapılan konuşmalardan bir bölümünü yayınlamıştık ve bu emek hırsızları bizim adımızı kullanarak “tatli alem Sohbet Odaları“ başlığında konu yayımlayarak adımızı kullanarak sitelerini google arama sıralamasında üstü sıralamaya taşımaktalar. Kıskanılan bir aile mekanı olduğumuzdan siz kullanıcılarımızı uyarmak istedik. Özlem Sohbet yönetici ve domayn sahibi kişileri defalarca uyarmış olmamıza rağmen bu çirkinliği yapıyorlar. Bu sitedeki arkadaşların sohbetten anladıkları veya sunucularda bulamadıkları sohbetleri başka sitelerden çalıntı yaparak yayımlamaktalar. bu konuya okuyucuların dikkat etmesini önemle rica ederim. Zararsız diye girdiginiz bazı yerlerde başınıza olmadık kötü olaylar gele bilir.

tatli alem Sohbet Odaları

[01:22] <~Nokta> Tmm Cekilebilirisn
[01:22] <Misafir9309>  SeLamun Aleyküm
[01:22] <~Nokta> A.s
[01:22] <+ChristeLLe> Aleykum Selam
[01:22] <+DJ|ReSitaL> a.s
[01:23] <+DJ|ReSitaL> aa bnda otoda yok:/
[01:23] <+ChristeLLe> Nokta senin komutlardan banada yapsana
[01:23] * Misafir9309 Nick değişerek Adem Oldu

Nokta kimdir?

tatlialem rot admini

Christelle kimdir?

sohbet sopu

DJ|Resital kimdir?

radyotatli.net in yayımcılarından Resital

Stemize giriş yapıp arkadaşlarımızı göre bilirsiniz.

Özlem Sohbet ve tatlialem adını bir şekilde kendi reklamları için kullanan siteleri buradan ifşa edeceğiz. Birçok sohbet sitesi adımızı yaklaşık 6 yıldır kullanarak biryerlere gelmeye çalışıyorlar. Bu durum bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Doğru yolda olduğumuzun birkez daha farkında oluyoruz.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*