Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Sanal Ortamda Sohbet Çeşitleri
Sanal Ortamda Sohbet Çeşitleri

Sanal Ortamda Sohbet Çeşitleri

Sanal Ortamda Sohbet Çeşitleri

Merhaba bizi takip eden tüm sevgili kardeşlerimiz. Tatlialem.net, toplum ve arkadaşlık sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin belirli sebeplerinden bazılarını sayarak yola çıkabiliriz.

CHAT – Olarak arkadaşlarınızı seçe bileceğiniz ve rahatça reel hayatınızdaki olanları veya kendinizi anlatamadığınız durumlardan kurtulmanın yollarından biri CHAT sitelerine giriş yaparak, arkadaşlarınızı kendi isteğinize göre belirleye bilirsiniz.

CANLI SOHBET – Arkadaşlarınızla beraber sohbet sitemizde chat sayfasını açmanız şartıyla beraber, arkadaşlarınızla anında sesli yada yazılı olarak mesajlaşa bilir yada konuşa bilirsiniz.

SESLİ SOHBET – Giriş yaptığınız sayfada isim ve şifrenizi girerek, sunucunun açılmasını bekleyeniz. Sunucu açılışından sonra yapmanız gereken sadece sağ tarafta bulunan isimlerden (Üyelerden) birisine çift tıklayarak, özellerine giriş yapa bilirsiniz.( Özelleri kapalı olmayan üyeler için geçerlidir.)

ONLİNE CHAT – Online olarak görüşe bileceğiniz ve seviyeli bir arkadaşlık istiyorsanız,öncelikle kendinizi test etmeniz gerekir. Bu testlerin içinde şunlar gerekmektedir. Kişiliğinizin nasıl bir yapıda olduğunu düşünmelisiniz. Kişiliğinizi kendiniz tartarak bu yönde ilerleye bilme imkanınız olucaktır. KArşı taraftaki insanları kendinizle konuşuyor gibi hissederek konuşmalısınız yada mesajlaşmalısınız.

FACEBOOK CHAT – Artık sanal ortamlarda bi çok sesli sohbetlerin veya yazılı sohbetlerin, ilerlemesini engelleyen bir yapısı olan FACEBOOK günümüzde en çok kullanılan ve milyonlarca üyesi bulunan bir sanal topluluğu haline gelmiştir. Facebook’ta artık yazılı chat sitelerinde yer aldığı, Facebook’un uygulamaları sayesinde sizlere daha dezavantajlı bir hale getirmiştir. Bu dezavantajlarınızı kullana bilmek için, Facebook sayfaları bulunan ( Sohbet siteleri’nin), canlı olarakta radyo dinleme imkanı sağlanmaktadır. Flash player eklentisi gerektirmeden her tarayıcıda çalışan bir özelliğe sahip olan Facebook Uygulamalarınında bu avantajından yararlanıyoruz.

OMEGLE CHAT – Yurtdışı olmak üzre ve dünya genelinde bulunan insanların en çok kullandıkları ve genellikle gereksiz, seviyesiz, cinsellik içeren görüntülerle dolup taşan bir ÇÖPLÜK halinde kullanılan bir toplum ağı olarak, internet bilişim hizmetlerininde bunları görmemeleri haliyle bizi rahatsız ediyor. Bunun için bizim yapmamız gereken tek şey, kendinizi temiz ve seviyeli bir ortamda bulmak istiyorsak, şuan bu okuduğunuz makalenin yayınlandığı Tatlialem.net sitesineden giriş yapmak olacaktır.

MOBİL SOHBET – Son yıllarda çok popüler bir chat anlayışı çerçevesine sahip olan mobil sohbet, uygulamaları ve odaları ile hayatınıza renk katıyor. Android ve İos işletim sistemlerinden yani mobil telefonlardan muhabbet kurma yolları her geçen gün gelişiyor.. Sitemize de mobil erişim sağlayabilirsiniz..

İyi Sohbetler Dileriz.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*