Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Tatlialem.Net nedir? Amacı nedir? Nasıl kullanılır?
Tatlialem.Net nedir Amacı nedir Nasıl kullanılır
Tatlialem.Net nedir Amacı nedir Nasıl kullanılır

Tatlialem.Net nedir? Amacı nedir? Nasıl kullanılır?

Tatlialem.Net nedir? Amacı nedir? Nasıl kullanılır?

Tatlialem.Net sohbet muhabbet ve chat odalarına hoş geldiniz. Sitemizde bulacağınız içerik ve konular , sayfamız üzerinde yapabileceklerinizden, nasıl vakit geçireceğinizden burada kişilerle en iyi iletişimi kullanarak harbi dostlukları nasıl bulabileceğinizden , güçlü kişi bağlarını nasıl oluşturacağınız dan bahsedeceğiz..

Tatlialem.Net nedir? Amacı nedir? Nasıl kullanılır? bağlamında okuyucularımıza farklı bir sohbet chat ve farklı bir ara yüzü sunuyoruz.

İnternet yani Web Ağı, kocaman bir havuz diyebiliriz. Özellikle ortaya çıkmadan önce kişilerin çevreleri ile iletişimde olduğu şu dönemden tüm sanal dünyaya açılan bir kapı olduğu söylenebilir. Bu sanal kapı ile binlerce insanı heyecanlandıran binlerce insanın üzerinde günlerini harcayarak işini icra ettiği , kimisinin eğlence için kullandığı, kimilerinin ise sadece eğlence olsun diye burada bulunduğu zengin bir dünya. Sanal dünyayı gerçek dünyaya açan kapı tatlialem.net olabilir mi ? Niye olmasın bazen en doğru arkadaşlıklar bir “merhaba” demekle başlıyor.Net üzerinde sadece Edirne , Kars , Bursa , Konya , İstanbul , İzmir , Ankara , Amed , Yozgat, Sivas ve sayamadığımız diğer harika şehirlerimiz dışında tüm dünyada ve tüm insanlığa, insanlara sadece bir rumuz alarak irtibat kurabilirsiniz. Bunun için O memlekete yada o mekana gitmeniz ve o kişiyle görüşmeniz gerekmez. Özellikle Avrupa’daki gurbetçilerimizle canlı yani online bir şekilde irtibat kurabilmenizin en sağlıklı yolu ve doğru yoldu birbirinizi buluşturacak tatlialem.net olabilir mi ? takibi..

Konu başlığımızdan da anlayacağınız gibi Tatlialem.Net nedir? Amacı nedir? Nasıl kullanılır? sorularında kaliteli sohbet, eşsiz dostluklar ve ara yüzünde özenle hazırlanmış özgün konularıyla kullanıcılarımıza kelimenin tam anlamıyla mükemmel farklı bir mekanın adresi diye biliyoruz. Bu konuda iddialıyız.

Avrupa Ülkelerinde yaşayan 5 milyon gurbetçimizin Avrupa’ da ( Almanya, İsviçre , Fransa, Hollanda ) yerleşik hayatı yaşayan kişilerin sohbet ihtiyacı, Türkiye’den bir Erkek yada Bayan Arkadaşla evlilik düşüncesi yine sitemizi tercih etmelerine bir etken olabilir düşüncesindeyiz. Ayrıca Türkçe anadili, bir çok ülkede eğitim problemi yaşayan Türkiye vatandaşlarının karşılıklı yada yüzyüze sohbet, Türkçe sohbet edebileceği bir sohbet mekanı varsa tatlialem.net arkadaşlık ve dostluk mekanı diyebiliriz.

Tatlialem.Net Kullanım ve püf noktaları nelerdir?

Sohbet mekanımız için bir çok insanı yanyana getiren sohbet ve chat sitelerinden biridir. Bu sayfada bulabilecekleriniz arasında ve arayışlarınızda diğer tüm sitelerde olduğu gibi kurallar mevcuttur. Sitemizdeki arayışlarda kız arkadaş arıyorum , erkek arkadaş arıyorum, başlığı altında sitemize gelip düzgün ve saygı çerçevesinde bunun gibi arayışlar hoş karşılanmaktadır. Sitemizi kullanacak bir çok arkadaşımızın nasıl daha iyi kullanabileceğine dair bir kaç şey bahsetmek istiyoruz.

İlk olarak odaları kullanabilmeniz için dikkat etmeniz gereken püf nokta bir nick ( rumuz ) kaydetmeniz (register etmeniz) gerektiği, ve bunu iyi seçmeniz ( kötü nick ve rumuzlar anlaşılmayan kelime ve harfler seçimi, rastgele (random) sayıların kullanımı hariç ) sizin yararınıza olacak ve keyifli bir adım atmada etkin rol oynayacaktır. Kanaldaki yetkililer kullanıcıların seviyeli düzgün ve kaliteli bir sohbet mekanı oluşturmak için uğraştıklarını ve buna istinaden bu kişilere karşı sevgi ve saygı çerçevesinde hareket edilmesi gerektiği burada her yaştan, her ırktan, her meslekten ve de her kültürden insanların mevcut olduğunu unutmayınız. İnsanların düşüncelerine , kültürlerine , dillerine saygı göstermek hepinize daha etkili sohbet etme, arkadaş edinme konusunda yardımcı olacak bir klavuzdur.

Erkeklerin muhabbeti hoş bayanlara karşı saygılı ve seviyeli olmalarını istiyoruz. En çok sıkıntı olan problemimizin bu olduğunu düşünüyoruz. Aksi halde bu kişiler bayanlar tarafından şikayet edilir ve kanaldan yada siteden atılmalarına sebep olabilirler. Sitemiz yazılı chat ve sohbet sitesidir. Sitemizde sadece nick alarak odalara katılabilir. Sohbet, radyo ve diğer eğlence kanalları üzerinde sohbet, muhabbet ve chat edebilmenizi sağlar. Bu sitede görüntülü sohbet ve chat yoktur, sitemiz kamera-sızdır.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir Yorum

  1. Yanı KıSAcası ArkAdasLar TatLıaLem CanDır gerisi HeyCan -)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*