Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Tatlialem Sohbet De Neşeli Bir Gece
güzel bir gece
Sohbet De Neşeli Bir Gece

Tatlialem Sohbet De Neşeli Bir Gece

Tatlialem Sohbet De Neşeli Bir Gece

Bugünki yazımızda Tatlialem Sohbet De Neşeli Bir Gece başlıklı yazımızın sohbet konusu çok farklı bir konu sunucumuzda yeni birileri link-lenmişti ama kişileri tanımıyorduk yeni arkadaşların gelmesini  bekliyorduk sonunda bağlantılar birleşti sandık arkadaşlar gelmeye başladılar ama gelenlerin arkası kesilmiyordu kanalda kıpırdayacak yer yoktu yazılar yıldırım hızıyla geçiyordu sesimiz çıkmaz oldu 500 kişi  sunucuda aynı anda online olmuştu sanki saldırı var gibiydi oysaki bizim beklediğimiz sunucu 10 bilemedin 15 kişilik sunucuydu, yazılanları anlamanın imkanı yoktu. bir anlık şok etkisi yavaş yavaş geçmeye başlamıştı. Shelciyi aradık burada bir yanlışlık var buraya birileri geldi çok kalabalıklar dedik. Shelcinin birşeyden haberi yoktu.

Bu durumu operde konuşuyorduk bunlar kim  nedir diyerek anlamaya çalışıyorduk, o ara operlerden biri durun sıkıntı yok küçük bir yanlışlık oldu 5 dakikaya düzelecek dedi. aradan bir 10 dakika geçti o gelen nikler bir bir sohbet sonucumuzu terketmeye başladı.Bizim admin başka kanalın teknik adminlerinden biriymiş sunucuyu bir başka sunucuyla birleştiriyormuş bir anlık dalgınlığına gelmiş girişleri tatlialeme yönlendirmiş farkettiğinde iş işten geçmiş olduğundan diğer bağlantı yapılacak sunucunun bilgilerini bulup doğru yönlendirmeyi yapmış sohbet sunucumuzdan yavaş yavaş nikler çekildi. Çok farklı ve güzel bir gece yaşamıştık sohbet sunucumuzda yaşanan o gece günlerce konuşuldu sohbette alay konusu olmuştu konusu oldu.

Sevgili sohbet severler doğru sunucularda bulunmak doğru arkadaşlıklar etmek yurdun her köşesinde ulaşamayacağınız dostlar edinmek, yurt içi ve yurt dışında olan bir çok insanla tanışmak mümkündür. Bir konuda da uyarmadan geçemeyeceğim gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da kötü insanlar olabilir bağzan eğlenmek için girdiğini bir sunucudan çok üzülerek çıkmanız mümkündür.  Bir sunucu sahibi olarak butür olaylara da şahitlik ettiğimiz olmuştur. Kötü bir durumla karşılaşmamanız için gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamlarda da arkadaşlarınızı sonradan üzülmemek için dikkatli seçmelisiniz. Kesinlikler telefon numarası veya banka hesap numaranızı ev adresinizi vermemelisiniz, sizlerden para isteyenlere kesinlikle göndermemelisiniz.

Sosyal paylaşım siteleri de sosyal yaşamın bir uzantısıdır bunu sakın aklınızdan çıkarmamalısınız.

Şimdi sizlerele küçük bir bilgi paylaşmak isterim internet bağlantınız yoksa şayet telefonuzda internet paketiniz mevcutsa bilgisayarınız dizüstüyse telefonunuzu modem olarak kullana bilirsiniz

TELEFON NASIL MODEME DÖNÜŞÜR

ayarlar
bağlantılar
diğer ağları tıkla
bağ. ve taşınabilir wifi alanı

taşınabilir wifi alanı
şu anda telefonun ayrıca modem oldu

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*