Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Tutkum Sohbet Yalanı
tatlialem sohbet

Tutkum Sohbet Yalanı

Tutkum Sohbet Yalanı

Tutkum Sohbet Yalanı başlığı altında sizlerle www.tatlialem.net sohbet sitemizin adını kullanarak makale yazan bir başka siteyi daha sizlere anlatacağım. Aşağıda Tutkum Sohbet sayfasında yazan isimlere dikkat edin.  Tutkum Sohbet sitesinin tatlialem sohbet sunucumuzla ilgisi bağlantısı bulunmamaktadır. web editörlerinin yazdığı başka sitenin adını kullanarak makale yayımlanmasını etik olmayan bir davranış olduğunu, bu davranışların Tutkum Sohbet sitesini ve sahibini gözden düşüreceğini bildiğimiz için,   tutkum sohbet yöneticisi arkadaşlarımıza bildirdik. Yazıda gerekli düzenlemeleri yaptılar teşekkür ederim. Sitelerinde Bitlis sohbet ve sayfa yenilendiğinde başka sitelerin isimlerininde yer aldığını gördük. Bizde tatlialem sohbet sitesi olarak durumla ilgili arkadaşlara “ Tutkum Sohbet Yalanı“ başlığı altında,  site kullanıcılarımızı uyarmak ve bilgilendirmek amaçlı yayımladık.

Arkadaşlık tanışma platformunda, 6 yıldır kaliteden ödün vermeden bugün geldiğimiz noktada  izlenen, taklit edilen, başka sitelerin ara yüzlerinde ismine makaleler yazılan site konumuna gelmekten mutluyuz.

Sitemizin yazılarını ve adını kullanan mekan sahiplerine birkez daha teşekkür ediyoruz . Bizim sohbet mekanı olarak aranılan ve özlenen bir site olduğundan ve gerçek dostlukların seçkin bir sunucu olduğunu tatlialem.net adını kullanarak pekiştirdiğiniz için.

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*