Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / İslam / Üç Kısmet Açma Duası
Kısmet Açma Duası
Kısmet Açma

Üç Kısmet Açma Duası

Üç Kısmet Açma Duası

Sevgili bayan arkadaşlarım, sizlere bugün gerçekten denenmiş 3 kısmet açma duası paylaşacağım. Hızlı bir şekilde evlenmek isteyen bayan arkadaşlarımız için özel olarak seçtiğimiz ve etkili olan kısmet duaları arayan bayan kardeşlerimize şiddet ile tavsiye edeceğimiz etkili dualardan işte 3 tanesi sizlerle. Bu 3 dua oldukça çok bilinen ve bir çok kişiden doğruluğu kanıtlanmıştır. Uzun süren araştırmalarımın ardından bu 3 dua siz bayanların kesinlikle yüzünü güldüreceğine inanıyorum. Belki bir çoğunuz bu duaları başka sitelerde görmüşte olabilirsiniz ama biz sizler için en etkili kısmet açma dualarını sizler için tek bir sayfada birleştirdik. Şimdiden bayan arkadaşlarımıza hayırlı kısmetler diliyoruz. Eğer paylaştığımız dualardan netice alanlar var ise bizlere yorumlarınızı bırakarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Böylelikle diğer bayan arkadaşlarımızda detaylı dua araştırmasına girmek zorunda kalmamış olurlar. İlerleyen günlerde siz sevgili bayan arkadaşlarım için bilinmeyen kısmet duaları ile tekrardan görüşmek dileğiyle.

Herkezi Kendine Aşık Etme Duası

Bismillahirrahmanirrahim ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a’ğmali ve efali müntemiren bi kudretike fi ahvali ğaliben emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

Bu duanın en az günde bir kere okunması gerekmektedir.

Kısmet Açmada En Etki Dua Yunus Suresinin 26. Ayeti

Bismillahirrahmanirrahim Lillezîne ahsenûl husnâ ve zîyâdeh ve lâ yerheku vucûhehum katerun ve lâ zilleh ulâike ashâbul cenneh hum fîhâ hâlidûn.

YÛNUS Suresi Âyet – 26 Tefsiri

لِّلَّذِينَ أَحْسَنُواْ الْحُسْنَى وَزِيَادَةٌ وَلاَ يَرْهَقُ وُجُوهَهُمْ قَتَرٌ وَلاَ ذِلَّةٌ أُوْلَئِكَ أَصْحَابُ الْجَنَّةِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

Lillezîne ahsenûl husnâ ve zîyâdetun, ve lâ yerheku vucûhehum katerun ve lâ zilletun, ulâike ashâbul cenneti, hum fîhâ hâlidûn(hâlidûne).

Bu dua bütün kısmet açmak isteyen bayanlar tarafından mutlaka her sabah uyandığınızda okunması gereken bir duadır.

En Hızlı kısmet Açan Dua

Kulid’ullahe evid’ur rahman eyyem-ma ted’u fe lehül esmaül husna ve la techer bi salatike ve la tühafit biha vebteğı beyne zalike sebıla ve kulil hamdü lillahillezı lem yettehız veledev-ve lem yekül-lehu şerıkün fil mülki ve lem yekül-lehu veliyyüm-minez zülli ve kebbirhü tekbıra (isra suresi-110-111. ayetler)

Bu dua okunmadan önce abdest alınmalı, niyet edilmeli ve okunmalıdır..

İlginizi Çekebilir..

İnsanların Okumama Aşkına Hastayım

İnsanların Okumama Aşkına Hastayım

İnsanların Okumama Aşkına Hastayım Ben anlamadım arkadaşlarımı, yazılan yazıları okumak, bu kadar zor mu? Okumak …

3 Yorum

 1. Gulutullahe Anlamı????????????

  • yanlış bilgi aktarmışız ve düzgün olanını tekrar düzenledik.. Özür dileriz..

   Meali şöyle imiş

   İsra 110 De ki: “İster Allah deyin, ister Rahman deyin. Hangisini deseniz olur. Çünkü en güzel isimler O’na hastır.” Namazında yüksek sesle okuma; onda sesini fazla da kısma; ikisinin arası bir yol tut.

   İsra 111 “Çocuk edinmeyen, hakimiyette ortağı bulunmayan, acizlikten ötürü bir dosta da ihtiyacı olmayan Allah’a hamdederim” de ve tekbir getirerek O’nun şanını yücelt!

 2. Doğru olanı yukarı daki yazmış olduğunuz gibidir. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*