Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana Sayfa / Sohbet Odaları / Yenilenen Sohbet Sitemizle Sizlerleyiz
Yenilenen Sohbet Sitemiz
Yeni Tatlialem

Yenilenen Sohbet Sitemizle Sizlerleyiz

Yenilenen Sohbet Sitemizle Sizlerleyiz

Merhaba Tatlıalem sakinleri. Yaklaşık 2 aydır çalışmalarını sürdürdüğümüz Tatlialem sohbet sitesi yenileme çalışmalarımızı, hemen hemen bitirmek üzereyiz. Bu çalışmaları siz değerli sohbetseverler için başlattık. Başlattığımız bu çalışmalarda hedeflediğimiz olay değerli sohbet sakinlerine daha hızlı site, anlaşılır sayfalar hazırlamak ve bunlar gibi kullanıcılarımıza yönelik iyileştirme çalışmaları olarak nitelendirilebilir. Telefondan sohbet sitemize ziyaretinizde responsive sohbet sayfamızla karşılaşacaksınız. Bu sayede sadece telefon değil tüm cihazlardan sohbet sitemize rahat bir şekilde gezilebilecek sohbet sitemizde keyifli vakitler geçirebileceksiniz..

Sohbet kanallarımızda bazı değişiklikler, iyileştirmeler ile sohbeti hızlandırmaya yönelik calışmalar yapıyoruz. Kısa zaman içerisinde Mobil sohbet v2 yani ( qwebirc v2) sisteminden Mobil v3 ( qwebir v3 ) sistemine geçerek mobil sohbet girişlerimiz de responsive chate dönüştüreceğiz. Kanallarımıza devam edecek olursak, herkesin beklediği özellikle kelime oyun botu son versiyonu yüklü olup sizlere daha eğlenceli dakikalar yaşatacak bir sistem oluşturduk. Kullanıcıların kendi kendine voice vermesi gibi işlemlerde artık ve an itibari ile aktiftir..

Her geçen gün yenileniyoruz. Tek düşüncemiz kullanıcılarımız rahatı ve bu yolda her nevi içeriği sitemize getirmeyi ve kurmaktan çekinmeyeceğiz. Türkiye’de ve dünyada tek sohbet sitesi olmasak da, en elit sohbet sitelerinden biri olduğumuzu ve bu şekilde devam edeceğimizi biliyoruz. Vakit geçirmek için aradığınız en doğru yer yepyeni Tatlialem sohbet odaları. Dostlukların, aşkların ve sevdaların yaşandığı bir mekan olan Tatlıalem boş vakitlerinizi değerlendirmek için bile kaliteli ve nezih bir ortam sunuyor..

Hala aramızda değilseniz, işte tam sırası!. Aramıza katılıp bu değerli arkadaşlıkları yaşamaya ne dersiniz. Yenilenen sohbet Tatlialem ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dünyanın her yerinde ve her cihaz ile sitemize erişim sağlanabilmekte.. Haydi Aramıza katıl ve elit arkadaşlıklar ile özgürce sohbetin tadını yaşa..

İlginizi Çekebilir..

tatlialem sohbet

 Omegla Sohbetler

 Omegla Sohbetler TatLiaLem.NET gün geçtikçe gelişen ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenileyerek varsa hataları onları bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*