Ana Sayfa / Şiirler / Benim Psikolojim Harbi Bozuldu
Benim Psikolojim Harbi Bozuldu (Valide)
Benim Psikolojim Harbi Bozuldu (Valide)

Benim Psikolojim Harbi Bozuldu

Benim Psikolojim Harbi Bozuldu

Benim Psikolojim Harbi Bozuldu (Valide)

Bu yazıyı google sevmedi kıskandı neden acaba bilinmez kaç gün oldu kesinlikle index almıyor. şaşırmış durumdayım yazıyı güncellemek açısından tekrara bir şeyler yazayım dedim gerçekten bu sefer, hastaneyi boylayacağım ne iş ne güç aklım sadece bu yazının indexs sinde, neden acaba, kıskandımı bu yazımı arkadaşlar arama motorlarının hepsi aldı ama google almadı. Şiddetle kınıyorum, protesto ediyorum, biri bana yardım etsin bu botlar yazıyı neden görmüyor delirdim vallahi.

Ne söylesem nede desem yaratandan yada kaderimden , diye başlamayacağım tabiki yazmam fazla arabesk oldu bu, ben aslında böyle değildim sonradan oldum, bak işte buda olmadı, tanrım beni baştan yarat desem hiç bana yakışmadı, gülü bir gün seni hergün fazla banal bir tümce olacaktı, bıraktım kaderimi desem olmaz abi ben kimseye kaderimi bırakamam, vazgeç gönlüm sen bu aşktan aaa bak buda yakışmadı, sıra, sıra, sıra, sıra, sıra, sıra dağlar, bu da Teyfik abinin ehliyet sınavındaki şarkı söyle, sorusuna, söylediği şarkı gibi oldu, opiti piti karamele sepeti, sanki çocuk gibi hissetim, okuyanlar ”Valide delirmişmi ne” dediklerini duyar gibiyim.

Ben bugün üzgün yazılarımın, ağlayan kelimelerimin nedenini arıyorum, acaba bu djlerin çaldığı acılı damar şarkılardan olabilirmi, yoksa her gelen bir yalanla, benim iyi niyetimi kullandığını sanıp, beni kendilerine güldürdüklerindenmi, sohbet siteleri olduğu haldei annem diye gelip sonrada bir kaç sevdiğim nickle gidişlerindenmi, bir şekilde bugün bulacağım Tamasa neden yazılarımın ağladığını, AZ SABRET BE!!! bu kızın sabrı ne kadar dar Allah’ım.

Üzülerek söylüyorum Tatlialem An Haber merkezini de,gazetesini de, kapattım. Şimdi ben aramaya devam edeyim, daha sabahın ilk ışıkları, orucuz kahvede içemiyorum, cinimde kaçmıyor artık içime bir ay ara verdi, kör olmayası.

Bir şeyler yazmam gerek, bir gerekçe bulmalıyım, vallahi yalan atacağımda, günah az mübarek gün, ağzım oruç olmaz.

Şimdi sabahın ilk ışıkları dolduruyorya odamı, tam gözümün üstüne geldi, bu nasıl cümle yahu, günaydın sevgilim Şebnem Ferahtan bir dem vuralım, ha gayret az kaldı, çıkacak bu yazının sonunda bir gerekçe.

Bırak dedim bırak Tamasa, bulamıyorum ben bir cevap. Yazılarım neden üzgün neden espirisi kalmadı herkesin sanal deyipte, benim gerçek olduğuna inandığım bir çok insanın, gerçekten sanal olduklarını görmek benim psikolojimi bozdu, Psikolojisi bozuk bir ruh halindeyim. Sanalın bozuk psikolojisi benide bozdu. Ay bak sanki buldum bir açıklama oldu evet ben buldum, yine yazdım aradım, araştırdım saatlerce düşündüm. Yazılarımın neden ağladığını buldum. Ben buldum ben başardım, ben, ben, ben, ay yine ben . Egom tavanmı  yaptı ne. Yine başladım ben ben demeye. Kıs Meslina neredesin gel, can kurtaran simidim. ANNESİNİN BİR TANESİ. Ben böyle yazarsam kesin kızlar kavga edecek saç başa girecek. Ben arada soruyu unutturacağım , bayağıda fesatmı oldum ne Allah benini kahredecek, kötülüklerin hepsini be yaptım.

Sevgili yavrum sanırım benim ciddi bir cevap vermemi bekliyorsun anca rüyanda görsün.

Bu yazı yayımlanınca Tatlialem okuyucuları okuyunca ne olacak bilemiyorum. Allah’ım cinim gerimi döndü ne? İptal neredesin gel.

Yorumcu teyzeyi çağır Meslina

Angel canım bak bunlar bir oldu üstüme üstüme geliyor, Bilge, Bilgin Hepsi sizin yüzünüzden bu djlerimize birşeler deseniz, acılı arabesk parçalar çalmasalar evet  ben buldum sorumlularını. Bilgi ve Bilge bu ikisi yaptı.

Ankaralıda zaten hep bana bağırdı, Exx bana tekme attı, aha Ebru, Mercan, Nar, Mavi Bana oyun oynatmadı. Bu johnybravo da bana taş attı, avcıbey vurdu, Mezar_Kabul kesti, eZZGi temizledi, Loriş pişirdi, Parsla Metehan hani bize hani bize dedi. Tunç kesin konuşmayın dedi. Bu İptalde burnum burnunda uyumak istiyorum, canım burnumda dağil, dedi psikolojimi alt üst etti, Vallahi Cirkin ortada yok. Alara bir gelirse görürsünüz…

Vallahi Benim Psikolojim Harbi bozuldu Periiii neredesinnnn gel beni kurtar.

Okuyucularım ciddi bir şeylerden hoşlanıyor belki, Gerçi saçmalıklar daha çok ilgi çekiyor. Millet gülmeye aç annem. Ben bu yazıyı 12 ay ,365 gün, hesaplarda 48 çıksa da 52 hafta, 8 765.81277  saat, 189.216.000 saniye  3.155.760.000 salise  yazabilirim. En iyisi bu konuyu burada kapatmak yazılarım ağlıyor sanane beeee.  imdat kurtarın beni..

İlginizi Çekebilir..

şiir

Bugüne Kadar Be Kadın

Bugüne Kadar Be Kadın Bugüne Kadar Ne güzel sözlerdi bunlar, insanın aklını başından alan. İnandım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir