Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?..

Resmi olarak 17.06.2012 ‘den beri faaliyet gösteren ve bunun öncesinde de birçok alanda faaliyet göstermiş bir aileyiz. Bünyemizde en üst düzey arkadaşlarımızın birçoğu akraba/akrabaya yakın kişilerden oluşan, yani aslında bir aile sitesi olan Tatlialem, herkesin farklı görev ve nitelikleriyle bu döneme kadar gelmiştir. Site kurucusu/kurucuları bayan oluşu aslında “bayan elinin değdiği her yerde güzellik vardır.” düşüncesiyle bağdaşmakta olup mütevazi sohbet anlayışıyla tam bir elit sohbet olma yolunda ilerlemekteyiz.. Site kurucularından ve site sahibelerimizden  Valide, yine site sahibemiz Tamasa ‘nın öz annesidir.

Hedefimiz?..

Hedeflerimizde aslında diğer sohbet sunucuları gibi büyümektir. Fark olarak ise bir aile olarak bu büyüme yolunda dostluk ve arkadaşlıktan yanı sıra, gerçek bir aile gibi ortamımızda vakit geçirmek ve bunun yanı sıra 3 gün sonra unutulan değil, yıllar sonra bile hatırlanacak arkadaşlar kazanıp, her bir arkadaşımızın tanınması ve unutulmamasını hedeflemekteyiz. Zaten böyle bir tanınma gerek dostlarımızın kendine, gerek ise bize faydası vardır. Ama ilk düşüncemiz arkadaşlarımızın kendilerini tanıtması ve ispatlamasıdır. Bu doğrultuda kim 3 gün tanınıp unutulmak ister ki? İşte biz bu düşünceyi desteklememekteyiz. Huzurlu bir ortamda bizim hedefimiz bu düşünceden geçmesi gerektiğine inanmaktayız.

İnternet çağında, arkadaşlık ve sohbet denince akla gelen birçok sohbet sitesi geçmekte, bunların bir çoğunu sosyal ağ siteleri (Facebook, Twitter) yer almakta. İrc Platformundaki sitelerde bunların belirli bir kısmı tabiki. Huzurlu bir ortam sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.. Bu uğurda yanımızda bulunmaktan mutluluk duyarız.

Www.TatliAlem.Net