30 Mart Perşembe - 2023
Ana Sayfa / Şiirler / O Sensin
şiir
aşk siirleri

O Sensin

O Sensin

Sohbette yaşanan gerçek duygu ve düşüncelerini en güzel anlatan O Sensin şiiri, dj si Alara tarafından yazılmış.

Alara’ sanal alemin en vefasızı na, en acımasızına mesaj var. Ne mesajı demeyin sevgilerin en güzelini kaybeden bir sevgi katiline yazılmış, sevgi mesajı adını ” O SEN sin” bıraktım. Buyurun okuyun.  Alara’ dan sevgi mesajı.

O Sensin

Balımmm
Can parem
Gül goncam
Ahududum
Muuccks öpüyorum seni.
Fiber kablolar ın ucundaki bir nick bile kan taşıyan damar gibiymiş ……
klavyeden çıkan bir nokta sesmiş meğer duymasa da gözümüze
varlığını bilmekmiş meğer belli adreslerde görmek
meğer delice özlemekmiş kız üç beş kelimelik nicklerin kalp atışlarını duyamamak
zormuş be …… görmeden sevmek tanımadan canına can katmak
dokunmadan duyumsamak,
duyumsarken açlığını hissetmek,
varlık içinde yokluğunu sezinlemek zormuş.
Serzenişmiş hasretliğin
Kavuşamayınca öfkelenmekmiş ayrılığa
İsyan edememekmiş, özlem çekmek dağlara, haykırsan da çığlığını duyuramamakmış be gülüm!!
Özlemek hasret kalmak zormuş Validem
Çaresiz kaldığını hissetmek ama çaresiz olmadığını bilmekle aynıymış meğer
Bir girdap içinde varlığınla yokluğa sürüklenmekmiş
Görmek, bilmek, istemek, tatmak anlamsızmış
ben seni görmeden tatmadan, duymadan sevdim ya bu bile en doyumsuz hazmış meğer.
……
dur de artık bana
duramıyorum
yazmak istemesem de duramıyorum gül goncam
özlüyorum seni,
seviyorum demek istemiyorum sana biliyormusun
korkuyorum çünkü,
korkuyorum sevgimin seni üzmesinden, çok ama çok korkuyorum
ama duramıyorum işde
parmaklarım bana baş kaldırıyor sanki,
yüreğim isyan ediyor sanki, seni sana yazmadığım için
ne bunun adı …..
koyamıyorum
özlem mi?
hasret mi?
sevgi,mi?
ayrılık mı?
Yoksa içten içe sızlayan öfke mi?
Bilmiyorum.
Aslında bilmekte istemiyorum,
Emin olduğum tek şey var
o SEN sin
seni seviyorum gül goncam,
datlı dillim,
Rabbim bahtından güldürsün seni guzum.
Alla-hıma emanet ol…

Alara

Sanal ortamlarda bir sevginin bu kadar yoğun yaşanabileceğini hiç düşünmezdim. Sevgili Alara’ nın duyduğu sevgiyi, Özlemi, hasreti ve iyi dileklerini o kadar güzel anlatmış ki, bu güzel yazının başlığını yazılan mektubun İçinden bir dizi alarak oluşturdum. Bu güzel sözleri ancak ‘O Sensin” başlığıyla bütünleştireceğimi  düşündüm. İnsanların birbirini görmeden sadece fiber kablolar ın ucunda tanıdığı bir Nicke bu kadar güzel sevgi beslemesi, sevgisini de böyle güzel dile getirmesi, beni oldukça duygulandırdı. Aslında bu şekilde güzel anlatılabilen bir sevgiye nasıl bir makale yazılır onu bile bulmakta güçlük çektim. Ne yazacağımı hangi kelimeleri kullanacağımı bir türlü bulamadım. Olduğu kadarıyla bu sevgiyi açıklayacak bir şeyler karalamaya çalıştım. Aslında kendimde biliyorum bu duyguyu çok yakından hissettim.

Hiç Tanımadığım bilmediğim insanlar için gözyaşı döktüm, o kadar ki günlerce hasta yatacak kadar ayrılıkları beni sarstı, Ayrılık Aman Ayrılık Hani deriz ya: ölse mezarı belli olur, kayıp Herşeyden zor.
Işte bu cümle benim yaşadığım Sibel kabloların ötesinde Sevgi beslediğim, evladımın yerine koyduğum, güzel insan dediğim, hani anne dediği zaman sesinin tonunda Sevgisini hissettiğim, hani kendi Doğurdun evlatlarla dilek tuttum, bütün samimi duygularla sevdiğin birini kaybetmek, beni de oldukça üzdü. Şiirler yazdım adına, şarkılar dinledim Onu hatırlatan. Dedim ya sanalda olsa sevgi. Belki hiç kimsenin yaşamadığı en büyük sevgiyi de, en büyük acıyı da sürer kabloların ucundan Merhaba diyen biri Nick için hissettim. Sanal ortamda tanıdığımız nicklerin bizlerden kilometrelerce ötede bilgisayarın başında oturup Tuşlara basa nın bir insan olduğunu, Onunda duygularının ve hislerini ne olduğunu, Sonuçta sanalda olsa görmesekte, bilmesekte bize yazarım, ya da bizim kandırdığımız nickin insan olduğunu Aklımızdan çıkarmayalım.
Alara` cım bu güzel Yazın için çok teşekkür ediyorum. Yayınlamakla yayınlamamak arasında tereddüt ettiğim fakat sonunda yayınlama kararı aldım, insani duygularını en güzel şekilde ifade ettiğim, Muks Öpüyorum Seni Sevgi mesajını tatlialem sayfamızda yayınladım. Sanal ortamda tanıdığım, derinlikleriyle boşvermişlikleri ile ünlü, Özünde Dünya iyisi, dünya tatlısı, sevgilerini ve öfkelerini, yalansız yaşayan Seni öpüyorum. Senin deyiminle: Hadi ben gidiyorum, Sizi en güzel yerinizden, gönlünden öpüyorum. bir kez daha teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir..

şiir

Bugüne Kadar Be Kadın

Bugüne Kadar Be Kadın Bugüne Kadar Ne güzel sözlerdi bunlar, insanın aklını başından alan. İnandım …

19 Yorum

 1. O Sensin annem validem 🙁 ama yoksun özledim yine delicesine özledim yine çaresizce yine özledim annem çookk amaa çookk kocaman özledim

  • Sevgili Alara bende sizleri özledim ama kişiler kendisine verilen degeri, kendimden, eşimden ve evlatlarımdan çaldığım zamanı kendilerine ayırmamı benim zafım bellemişler bunu anladığım an sunucu olayı bende bitti.

 2. Ne demeli şimdi bir çiğdemin toprağı yirtisini seyredisim göğe mi dokunmalı ucuna mi körpe filizin o zaman karanlık sokaklarda koştuğumu dusun. (RYU_SEBA)

 3. Merhaba Valide ablam vardı şimdi nerde nasıl iletisime gecebilirim skype engellemiş veya girmiyor

  • Deniz ben Valide sıkaypım aynı değişmedi.

   • Slm değerli dostlar arkadaşlar ben şuna inanırım kalbe yerleşen bir sevgi ve dostluk bende asla hiç bir zaman silinmemistir belki görmesekte aramasakta sesini duymasakta ben hiç unutmadım ve unutmuycam burdan valide yanına da alara kardesimede sizleri tanıdığım için ailece mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum saygı ve sevgilerimle slm lar

   • Skype adresini verebilir misin benim şifreyi unutum giremiyorum şimdi iyi olduğuna sevindim Valide ablam

 4. Slm validem Alara ve çok değerli kıymetli arkadaşlar gerçekten sizleri çok özledim mızrak ve isminin sayamadığım değerli kıymetli arkadaşlar ben Kawa

  • Kawa oglum herkesin saglıgı sihati yerinde istediğiniz zaman gelip Tatlialem sayfamızda yorum köşesinden bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederim.

 5. ianneeemmm valideemm ! gül kokulum,papatya boylum,narinim,naifim,gönlü güzel dilberim,can parem,hasretimin titrek avazı çığlığı,özlemimdeki yanık kokusu,ayak izinde silinirim diye yolunda adım atmaya korktuğum dilber,VALİDEEEEEEEEmm,ANNNEEEEEEEMmm özledim seni hemmdeee ççoooook.her gün geldim buraya her gün aradım izini yazını bir virgülünü bir ünlemini çok zaman eskileri buldum sevindim:dedimki : en azından bunlar hala burada s,linmemiş o zaman birgün kendiside gelir:hep böyle düşündüm bunu umdum bunu diledim diyememm çünk daha fazlasını diledim.Anneeemm yaradana emanet ol senin aracılığınla bu sayfada bulunan şuan bu yazıları okuyan valideme yada başkasına 2 kelam yazan herkese selam oyiki buradasınız

  • burdayım kuzum bu sayfayı sevenler için açık tutuyorum kuzum. merak edip yazan herkese selam olsun balışım.

 6. 🙂 sessizce Nöbette…

 7. Sohbet Bölümünün kapandigina üzüldüm, 4, 5 Sene sonra bir uğrayıp bakayım dedim ben şok.
  Buranın kıyamette kopsa kapanmayacagini düşünüyodum hep 🙂

  Bir Dört Sene Sonra Tekrar Ugrucam.
  🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir